שאלות ותשובות

לא בטוחים לגבי משהו?

בדיוק בשביל זה הכנו לכם את העמוד הזה, השאלות שנענו פה הן השאלות הנפוצות ביותר שעולות לפני תחילת פרויקט חדש.
יש לכם שאלה שלא ענינו עליה?
מוזמנים ללחוץ על האיקון של הוואסאפ בתחתית הדף ולשאול אותנו כל שאלה נוספת שיש לכם, אנחנו כאן לשירותכם.

כיום בעידן הטכנולוגיה ישנם אינספור אפשרויות לשידרוג ועיצוב אך לא בזול! " תמיד אומרים שהזול עולה ביוקר "לא במקרה שלכם ,לקוחות יקרים קודם כל האיכות! אנו דואגים שהחבילה עבורכם תכלול גם איכות גם מקצועיות וגם מתאימה לכיסכם שזה לא פחות חשוב.אנו נותנים שירות מכל הלב ותמיד נמצאים לשירותכם בכל עת .
אחריות 5 שנים על ציפוי אנטי סאן/חלבי/מיגון פנימי. אחריות 3 שנים על ציפוי אנטי סאן/חלבי/מיגון חיצוני. אחריות שנה על טפט לדלת לא כולל קרע/ונדליזם. אחריות שנה על הארונות לא כולל קרע/שריטות. אין אחריות על טפט לשיש/שולחן.
אחוז החום תלוי בדרגת כהות שהלקוח בוחר ,לדוגמא: אם לקוח בוחר ציפוי בדרגת 5% כהות (הכי כהה) אז האפקט יהיה בין 70%-80% הורדת החום ומעל 5% החום יהיה מורגש יותר. מה ההיתרון של ציפוי אנטי סאן? ההיתרונות שלו: מעכב דהייה חיסכון בחשמל (פחות מאמץ של המזגן) קל לניקוי יוצר פרטיות הורדת חום עד 80% נגד קרינת UV עד 99%.
ציפוי מיגון מונע רסיסים בעת ניפוץ הזכוכית ומציל חיים רוב הפעמים. הציפוי מגיע במגוון סוגים: 1.מיגון זכוכיות ומראות 100 מיקרון מגן מפני התנפצות רסיסים ומיועד להגברת ההגנה במצב של שבר ספונטני או פגיעה לא מכוונת בזיגוג . 2. מיגון זכוכיות וחלונות 200 מיקרון: מכיל את רמת המיגון הקודמת בתוספת להגברת ההגנה במצבים של הדף רב עוצמה כגון מלחמה . 3. מיגון זכוכיות וחלונות 350 מיקרון: מכיל את כל רמות המיגון הקודמות בתוספת הגברת מיגון כנגד וונדליזם ופריצה קרה ומעכב את הפריצה .
הטפט מיועד לשימוש בארונות/כל רהיט אחר ,הטפט אינו משאיר סימני דבק על הרהיט,ובמידה וישאיר ניתן להסיר באמצעות אלכוהול .

הכל תלוי בדגם ובצבע של הטפט, הטפט עמיד בפני שריטות קלות בלבד.
האם הטפט של הארונות עמיד בפני מים ?הטפט עמיד מפני מים 99.9%, הטפט מיוצר מחומר ויניל PVC.

תחילת ההתקנה מפרקים את כל הידיות ואחר כך מפרקים את כל הדלתות של המטבח עושים ניקיון יסודי לדלתות ורק לאחר מכן מדבקים את הטפט.